14:48 - 27 Jun 2019 (Thu)
Sweden - Allsvenskan
June 25
FT
AIK
IFK Norrkoeping
June 28
16:00
Oerebro
Helsingborgs IF
June 29
14:00
Oestersunds FK
IFK Gothenburg
16:00
Falkenbergs FF
Elfsborg
21:00
GIF Sundsvall
AFC Eskilstuna
June 30
13:00
AIK
Malmoe FF
15:30
IFK Norrkoeping
Sirius
July 1
17:00
Haecken
Hammarby IF
17:00
Djurgaarden
Kalmar FF
Sweden - Superettan
June 25
FT
Dalkurd FF
Vasteraas SK
June 28
17:00
Carlstad United BK
? - ?
Karlslunds IF
June 29
14:00
FC Linkoping City
? - ?
Akropolis IF
14:00
Gefle
? - ?
BK Forward
14:00
Karlstad BK
? - ?
Rynninge IK
14:00
Sandvikens IF
? - ?
Umea FC
14:00
Sollentuna FF
? - ?
Vasalunds IF
June 30
13:00
IF Sylvia
? - ?
Bodens BK
14:30
Team TG FF
? - ?
Nykopings Bis
June 27
17:00
Lindome GIF
? - ?
Skovde AIK
June 28
16:30
Assyriska Turabdin IK
? - ?
IFK Vaernamo
June 29
14:00
Aatvidaberg
? - ?
Kristianstad FC
14:00
Eskilsminne IF
? - ?
Tvaakers IF
14:00
FC Trollhattan
? - ?
Lunds BK
14:00
Landskrona BoIS
? - ?
Utsiktens BK
14:00
Torns IF
? - ?
Oskarshamns AIK
July 1
17:00
IK Oddevold
? - ?
Ljungskile SK
June 25
FT
Eneby BK
Oskarshamns AIK
FT
Grebbestads IF
FC Trollhaettan
FT
Haessleholms IF
Torns IF
AET
IFK Luleaa *
Umeaa
June 26
FT
Gottne IF
Hudiksvalls FF
AET
Nykoepings BIS *
Vasalunds IF
FT
Taagarps AIK
FC Rosengaard
AAW
Vaexjoe United FC
0 - 3
FK Karlskrona
June 29
13:00
Vattholma IF
? - ?
Forssa BK
July 1
17:00
Vaenersborgs IF
? - ?
IK Gauthiod
July 1
14:00
IFK Norrkoping FK
? - ?
AFC Eskilstuna
May 28
FT
Falkenbergs FF
2 - 0
IF Elfsborg
FT
Helsingborgs IF
1 - 0
Kalmar FF
June 3
FT
Jonkopings Sodra IF
3 - 2
Trelleborgs FF
June 4
FT
Utsiktens BK
0 - 1
IFK Varnamo
Sweden - Damallsvenskan
May 19
FT
Vittsjo Gik
0 - 0
Pitea IF
FT
Kopparbergs/Goteborg FC
IF Limhamn Bunkeflo
FT
KIF Orebro
Kungsbacka Dff
FT
Kristianstads DFF
Eskilstuna United
May 20
FT
Djurgardens IF Dff
Vaxjo DFF
FT
Linkopings FC
0 - 0
FC Rosengard
May 23
FT
Pitea IF
IF Limhamn Bunkeflo
Sweden - Cup
May 30
FT
Haecken
AFC Eskilstuna
Sweden - Cup:: group 1
March 2
FT
AIK
1 - 0
Oergryte IS
FT
Joenkoepings Soedra
Norrby
Sweden - Cup:: group 2
March 2
FT
IFK Norrkoeping
AFC Eskilstuna
FT
IFK Vaernamo
Assyriska Turabdin IK
Sweden - Cup:: group 3
March 2
FT
Degerfors
Oesters IF
FT
Malmoe FF
Falkenbergs FF
Sweden - Cup:: group 4
March 4
FT
Hammarby IF
Dalkurd FF
FT
Varbergs Bois
Eskilsminne IF
Sweden - Cup:: group 5
March 2
FT
Haecken
Brommapojkarna
FT
IK Brage
FC Rosengaard 1917
Sweden - Cup:: group 6
March 3
FT
Halmstads BK
Karlstad BK
FT
Oestersunds FK
Sirius
Sweden - Cup:: group 7
March 3
FT
Djurgaarden
Elfsborg
FT
IK Frej Taeby
Hassleholms IF
Sweden - Cup:: group 8
March 3
FT
GAIS
Nykopings Bis
FT
Oerebro
IFK Gothenburg