10:29 - 18 Oct 2019 (Fri)
October 18
19:00
Granada
Osasuna
October 19
11:00
Eibar
Barcelona
14:00
Atletico Madrid
Valencia
16:30
Getafe
Leganes
19:00
Mallorca
Real Madrid
October 20
10:00
Deportivo Alaves
Celta Vigo
12:00
Real Sociedad
Real Betis
14:00
RCD Espanyol
Villarreal
16:30
Athletic Bilbao
Real Valladolid
19:00
Sevilla
Levante
October 16
FT
Fuenlabrada CF
Real Zaragoza
October 18
19:00
Cadiz
Las Palmas
October 19
14:00
Alcorcon
Almeria
14:00
Ponferradina
Numancia
16:00
Lugo
SD Huesca
16:00
Elche
Sporting Gijon
18:00
Extremadura
Rayo Vallecano
October 20
10:00
Fuenlabrada CF
Albacete
14:00
Deportivo La Coruna
Malaga
16:00
Tenerife
Racing Santander
16:00
Real Oviedo
Girona
19:00
Real Zaragoza
CD Mirandes
October 20
10:00
Ibiza-Eivissa
? - ?
Atletico Baleares
10:00
Internacional de Madrid CF
? - ?
Pena Dep. Santa Eulalia
10:00
Rayo Majadahonda
? - ?
Melilla
10:00
San Sebastian de los Reyes
? - ?
Celta Vigo B
10:00
Sporting Gijon B
? - ?
Real Oviedo B
11:00
Las Palmas B
? - ?
Las Rozas CF
15:00
Pontevedra
? - ?
Getafe B
15:00
Racing de Ferrol
? - ?
Atletico Madrid B
15:00
UP Langreo
? - ?
Marino Luanco
16:00
Coruxo F.C.
? - ?
Real Madrid Castilla
October 19
14:00
Real Union
? - ?
Athletic Bilbao B
14:30
Osasuna B
? - ?
Unionistas de Salamanca
14:30
SD Amorebieta
? - ?
Logrones
15:00
Real Valladolid B
? - ?
Alaves B
16:00
Arenas Getxo
? - ?
Burgos CF
October 20
14:30
Tudelano
? - ?
Guijuelo
15:00
CD Calahorra
? - ?
Barakaldo
15:00
Club Haro Deportivo
? - ?
Real Sociedad B
15:00
Salamanca CF UDS
? - ?
Izarra
16:00
Leonesa
? - ?
SD Leioa
October 19
15:30
Llagostera
? - ?
Barcelona B
16:00
Atletico Levante UD
? - ?
UD Cornella
16:00
Villarreal B
? - ?
Lleida Esportiu
October 20
10:00
AE Prat
? - ?
Castellon
10:00
Ejea
? - ?
Valencia B
10:00
Gimnastic
? - ?
La Nucia
Canc.
Orihuela
? - ?
Reus
15:00
Badalona
? - ?
UE Olot
15:30
Sabadell
? - ?
Espanyol B
16:00
Orihuela
? - ?
FC Andorra
17:00
Hercules
? - ?
Ebro
October 20
10:00
UCAM Murcia
? - ?
CD Badajoz
10:00
Villarrobledo
? - ?
Sevilla Atletico
15:00
Linense
? - ?
Granada B
15:30
Atletico Sanluqueno CF
? - ?
Villarrubia CF
16:00
CF Talavera de la Reina
? - ?
Cadiz B
16:00
Cartagena
? - ?
Cordoba
16:00
Don Benito
? - ?
Real Murcia
16:00
Marbella FC
? - ?
Recreativo Huelva
16:00
Merida
? - ?
Yeclano
16:00
San Fernando CD
? - ?
Algeciras
October 19
09:00
Athletic Bilbao
? - ?
Real Betis Femenino
11:00
Huelva
? - ?
Deportivo La Coruna
16:30
UD Granadilla Tenerife Sur
? - ?
Real Sociedad
October 20
10:00
Atletico Madrid
? - ?
Madrid Femenino
10:00
CD Tacon
? - ?
Levante
10:00
Sevilla
? - ?
Espanyol
11:00
Rayo Vallecano
? - ?
Valencia
14:00
Barcelona
? - ?
Logrono
Spain - Copa del Rey
May 25
FT
Barcelona
Valencia
Spain - Super Cup
August 12, 2018
FT
Barcelona
Sevilla