10:51 - 13 Nov 2019 (Wed)
Russia - Premier League
November 8
FT
Republican FC Akhmat Grozny
Ural
November 9
FT
FC Rubin Kazan
FC Dinamo Moscow
FT
FC Rostov
FC Tambov
FT
FC Spartak Moscow
Krylya Sovetov Samara
November 10
FT
FC Orenburg
FC Ufa
FT
FC Arsenal Tula
Zenit St. Petersburg
FT
PFC Sochi
CSKA Moscow
FT
FC Lokomotiv Moscow
FC Krasnodar
Russia - 1st Division
November 9
FT
FC Luch Vladivostok
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
FT
FC Ska-Khabarovsk
Chayka Peschanokopskoye
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Khimki
FT
Tekstilshchik Ivanovo
FC Krasnodar-2
FT
FC Avangard Kursk
Tom Tomsk
FT
Mordovya
Torpedo Moscow
FT
FC Nizhny Novgorod
FC Spartak-2 Moscow
FT
FC Rotor Volgograd
FC Chertanovo Moscow
FT
FC Armavir
FC Shinnik Yaroslavl
FT
FC Baltika Kaliningrad
FC Fakel Voronezh
November 13
live 19'
FC Spartak-2 Moscow
0 - 1
FC Armavir
11:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
? - ?
FC Avangard Kursk
12:00
FC Krasnodar-2
? - ?
FC Yenisey Krasnoyarsk
15:30
Chayka Peschanokopskoye
? - ?
Mordovya
15:30
FC Fakel Voronezh
? - ?
FC Ska-Khabarovsk
15:30
FC Khimki
? - ?
FC Rotor Volgograd
15:30
FC Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Luch Vladivostok
15:30
Tekstilshchik Ivanovo
? - ?
Tom Tomsk
16:00
FC Chertanovo Moscow
? - ?
FC Baltika Kaliningrad
16:30
Torpedo Moscow
? - ?
FC Nizhny Novgorod
November 9
FT
Kolomna
Torpedo Vladimir
FT
Zenit St. Petersburg II
Zvezda Saint Petersburg
FT
Leningradets
0 - 0
Znamya
FT
Rodina
FC Dolgoprudny
November 9
FT
Kaluga
Khimki 2
FT
Kvant Obninsk
Ararat Moscow
FT
Salyut Belgorod
Strogino
FT
Saturn Ramenskoye
Sokol Saratov
FT
Dinamo Briansk
Khimik-Arsenal
FT
Metalurg Lypetsk
FC Ryazan
November 9
FT
Anzhi Makhachkala
FC Alania Vladikavkaz
November 10
FT
Biolog Novokubansk
Mashuk-KMV
FT
Legion Dinamo
Krasnodar 3
FT
Spartak Nalchik
Chernomorets Novorossiysk
FT
Spartak Vladikavkaz
Inter Cherkessk
FT
Urozhay
FK Makhachkala
FT
Druzhba
Dinamo Stavropol
FT
SKA Rostov
FC Volgar
November 14
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
SKA Rostov
November 8
FT
FC Akhmat Grozny
Ural Ekaterinburg
FT
Rubin Kazan
Dinamo Moscow
FT
FC Rostov
FK Tambov Youth
FT
FC Spartak Moscow
Samara Kryliya Sovetov
November 9
FT
Arsenal Tula
FC Zenit ST Petersburg
FT
PFC Sochi
CSKA Moscow
FT
FC Orenburg
FK Ufa
November 10
FT
Lokomotiv Youth
FK Krasnodar
November 3
FT
FC Chelyabinsk
Zenit Izhevsk
FT
Lada SOK
Tyumen
FT
NoSta
FC Ufa II
FT
Akron Tolyatti
Volga Ulyanovsk
FT
Ural II
KamAZ
FT
Zvezda Perm
Lada Tolyatti
October 13
FT
FC Chita
Sakhalin
FT
Zenit Irkutsk
Novosibirsk FK
Russia - Cup
October 30
AET
Ural *
Arsenal Tula
FT
FK Akhmat
Luch Energiya Vladivostok
FT
CSKA Moscow
FC Ufa
AET
Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl *
FT
Zenit St. Petersburg
Tom Tomsk
October 31
FT
FC Orenburg
Khimki
FT
Spartak Moscow
FC Rostov
FT
Torpedo Moscow
Baltika
October 26
FT
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
3 - 4
Fc Lokomotiv Moscow
14:00
Ryazan VDV
? - ?
Cska Moscow
15:00
Chertanovo Moscow
? - ?
Fk Kubanochka Krasnodar
October 27
FT
Torpedo Izhevsk
0 - 5
Zvezda-2005 Perm
Russia - Super Cup
July 6
FT
FC Lokomotiv Moscow
Zenit St. Petersburg