15:59 - 20 Sep 2019 (Fri)
September 20
19:00
Southampton
AFC Bournemouth
September 20
19:00
Osasuna
Real Betis
September 20
19:00
CD Mirandes
Alcorcon
September 20
18:45
Cagliari
Genoa
September 20
19:00
Frosinone
Venezia
September 20
18:30
Schalke 04
Mainz 05
September 20
16:30
1. FC Heidenheim 1846
SV Darmstadt 98
16:30
Holstein Kiel
Hannover 96
September 20
17:00
FC Würzburger Kickers
SV Meppen
September 20
17:00
Burghausen
? - ?
Nuernberg II
September 20
17:00
Hannover 96 II
? - ?
BSV SW Rehden
17:00
TSV Havelse
? - ?
Werder Bremen II
September 20
15:00
Berliner AK 07
? - ?
Energie Cottbus
16:00
FSV Wacker 90 Nordhausen
? - ?
FC Rot-Weiss Erfurt
17:00
SV Babelsberg 03
? - ?
VSG Altglienicke
17:00
FC 08 Homburg-Saar
? - ?
FK 03 Pirmasens
September 20
16:00
SV Bergisch Gladbach 09
? - ?
FC Schalke 04 II
17:30
ROT Weiss Essen
? - ?
Bonner SC
17:30
Fortuna Köln
? - ?
SC Verl
September 20
17:15
TSG 1899 Hoffenheim
? - ?
Sgs Essen-Schonebeck 19/68
September 20
18:45
Strasbourg
Nantes
September 20
18:00
Auxerre
Troyes
18:00
Nancy
Chambly
18:00
Sochaux
Guingamp
18:00
Chateauroux
Grenoble
18:00
Le Mans
AC Ajaccio
18:00
Paris FC
Clermont Foot
18:00
Orleans
Le Havre
18:00
Valenciennes
Niort
September 20
16:00
SC Toulon
? - ?
Laval
18:00
AS Beziers
? - ?
Concarneau
18:00
Lyon la Duchere
? - ?
FC Bastia Borgo
18:00
Bourg en Bresse Peronnas
? - ?
Villefranche Beaujolais
18:00
GFC Ajaccio
? - ?
Boulogne
18:00
Red Star
? - ?
Creteil
18:00
Cholet
? - ?
Le Puy Foot 43 Auvergne
18:00
Quevilly
? - ?
Avranches
18:00
Dunkerque
? - ?
Pau
September 20
18:00
FC Twente
Heracles
September 20
18:00
Almere City FC
? - ?
Jong AZ Alkmaar
18:00
De Graafschap
? - ?
FC Eindhoven
18:00
FC Den Bosch
? - ?
MVV Maastricht
18:00
FC Dordrecht
? - ?
NEC Nijmegen
18:00
Go Ahead Eagles
? - ?
Jong Ajax
18:00
NAC Breda
? - ?
Excelsior
18:00
Roda JC Kerkrade
? - ?
Jong FC Utrecht
18:00
Telstar
? - ?
FC Volendam
September 20
18:30
Kortrijk
? - ?
KV Mechelen
18:30
Lokeren
? - ?
Roeselare
September 20
19:30
Pacos de Ferreira
Aves
September 20
18:05
Kelty Hearts
? - ?
Auchinleck Talbot
September 20
17:00
OB
AGF
September 20
16:30
Hvidovre IF
? - ?
HB Koege
17:00
FC Helsingoer
? - ?
B 93 Kopenhagen
September 20
17:00
GIF Sundsvall
Djurgaarden
September 20
17:00
IK Frej Taeby
? - ?
GAIS
17:00
Oergryte IS
IK Brage
15:30
VPS
FC Lahti
September 20
17:10
Grazer AK
SK Austria Klagenfurt
17:10
Kapfenberger SV
Amstetten
17:10
Austria Lustenau
BW Linz
17:10
SV Lafnitz
SV Horn
17:10
Ried
FC Juniors OO
September 20
18:00
SC Kriens
? - ?
Grasshoppers
September 20
17:30
Goztepe
Konyaspor
September 20
16:00
Erzurum BB
Adanaspor
16:00
Istanbulspor AS
Balikesirspor
September 20
18:45
Cork City
? - ?
Finn Harps
18:45
Derry City
? - ?
Bohemian FC
18:45
University College Dublin
? - ?
Sligo Rovers
18:45
Waterford FC
Dundalk FC
19:00
Shamrock Rovers
St. Patrick's Athletic
September 20
18:45
Aberystwyth
Caernarfon
19:00
Newtown
Connah's Quay
September 20
16:00
Olympiakos Nicosia
? - ?
AEK Larnaca
September 20
16:00
Bohemians 1905
? - ?
FC Fastav Zlin
September 20
15:00
Vitkovice
? - ?
Sokolov
16:00
Vysocina Jihlava
? - ?
FC Zbrojovka Brno
September 21
08:15
Dukla Praha
? - ?
Usti nad Labem
08:15
Trinec
? - ?
Zizkov
08:15
MFK Chrudim
? - ?
FC Vlasim
September 20
14:30
FC Ufa
FC Spartak Moscow
September 20
FT
FC Ska-Khabarovsk
FC Yenisey Krasnoyarsk
15:30
KamAZ
? - ?
Lada Tolyatti
September 20
FT
Sakhalin
Novosibirsk FK
FT
FC Chita
Dinamo Barnaul
FT
Zenit Irkutsk
Irtysh
September 20
16:00
SC Dnipro-1
? - ?
Karpaty Lviv
September 20
16:00
Piast Gliwice
Rakow Czestochowa
18:30
Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok
September 20
17:47
Wigry Suwalki
? - ?
OKS Stomil Olsztyn
September 20
18:09
Gornik Leczna
? - ?
Gryf Wejherowo
September 20
16:00
NK Lokomotiva
? - ?
NK Osijek
September 20
17:30
Gaz Metan Medias
CS Universitatea Craiova
14:30
Cherno More Varna
PFK Botev Plovdiv
17:00
PFC CSKA-Sofia
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
September 20
15:00
FC Minsk
? - ?
Slavia Mozyr
16:45
FK Gorodeya
? - ?
Dinamo Brest
September 20
live HT
FC Sfintul Gheorghe
FC Milsami Orhei
16:00
CS Petrocub
? - ?
Zimbru
September 20
22:00
Union
Rosario Central
September 21
00:10
Argentinos Juniors
CA Central Cordoba SE
00:10
Ferro Carril Oeste
? - ?
Nueva Chicago
September 20
22:15
Criciuma
? - ?
Atletico GO
September 21
00:30
SC Recife PE
? - ?
America MG
23:30
Tolima
La Equidad
September 21
00:15
CD Tecnico Universitario
Guayaquil City
21:15
Deportivo Capiata
Club River Plate
23:30
Sportivo San Lorenzo
Nacional Asuncion
20:00
Deportivo Binacional
Pirata FC
September 21
01:00
Universidad Cesar Vallejo
Deportivo Municipal
September 21
02:00
Atlas FC
Deportivo Toluca FC
02:00
CA Monarcas Morelia
CD Guadalajara
September 20
23:00
Greenville Triumph Sc
? - ?
Toronto FC II
September 21
07:00
Avispa Fukuoka
? - ?
Fagiano Okayama
September 20
FT
Chongqing Lifan
Jiangsu Suning FC
September 21
07:30
Dalian Yifang
Shenzhen FC
September 21
08:00
Jeju United
? - ?
Seongnam FC
08:00
Pohang Steelers
? - ?
FC Seoul
September 20
FT
Hoang Anh Gia Lai
Vicem Hai Phong
FT
Than Quang Ninh
Quang Nam FC
FT
TP Ho Chi Minh
Saigon FC
FT
Viettel
Becamex Binh Duong
September 20
FT
FC Rustavi
2 - 1
FC Locomotive Tbilisi
FT
FC Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi
16:00
FC Dinamo Batumi
? - ?
Saburtalo
September 20
FT
PSIS
Persebaya Surabaya
FT
Persela Lamongan
Arema
September 20
live HT
Tractor Sazi Tabriz FC
0 - 0
GOL Gohar Sirjan FC
14:30
Padideh Shahre Khodrou Khorasan FC
? - ?
Foolad Khuzestan FC
15:00
FC Nassaji Mazandaran
? - ?
Shahin Bushehr FC
15:00
FC Pars Jonoubi Jam
? - ?
Saipa FC
15:00
Sepahan
? - ?
Naft Masjed Soleyman FC
15:00
Paykan FC
? - ?
Machine Sazi FC
15:15
Sanat Naft Abadan FC
? - ?
Zob Ahan Isfahan FC
September 20
15:20
AL Adalh FC
? - ?
Abha Club
15:35
AL Fayha FC
? - ?
AL Wehda FC
17:20
AL Nassr FC
? - ?
AL Hazem FC
14:45
Al-Ain
? - ?
AL Ittihad Kalba
14:45
Fujairah SC
? - ?
Al-Wahda
17:15
Al-Nasr
? - ?
Al-Wasl FC