05:28 - 13 Nov 2018 (Tue)
Czech Republic - 1st League
November 9
FT
FK Mlada Boleslav
FK Dukla Prague
November 10
FT
Karvina
AC Sparta Prague
FT
1 FC Slovacko
FC Slovan Liberec
November 11
FT
Opava
FC Banik Ostrava
FT
FC Viktoria Plzen
Pribram
FT
Jablonec
Bohemians Prague 1905
FT
Teplice
SK Sigma Olomouc
FT
Slavia Prague
Zlin
Czech Republic - 2nd league
November 9
FT
MFK Vitkovice
Znojmo
FT
FC Vysocina Jihlava
FK Usti Nad Labem
November 10
FT
Afk Chrudim
1.SK Prostejov
FT
Sokolov
Mas Taborsko
FT
Trinec
Zbrojovka Brno
November 11
FT
FC Vlasim
FK Viktoria Zizkov
FT
FK Varnsdorf
SK Dynamo Ceske Budejovice
FT
FC Hradec Kralove
Pardubice
Czech Republic - 3rd league CFL
November 10
FT
FK Olympia Praha
FC Pisek
FT
Loko Vltavin
SK Sokol Brozany
FT
FK Kraluv Dvur
0 - 1
SK Prevysov
FT
Domazlice
Sk Viktorie Jirny
FT
FK Litomericko
Vysehrad
FT
Slovan Velvary
2 - 0
1.FC Karlovy Vary
AP
Usti N Orlici
Zivanice *
November 11
FT
SK Benesov
FK Dobrovice
FT
SK Zapy
Stechovice
Czech Republic - 3rd league MSFL
November 10
FT
FC Viktoria Otrokovice
SK Spartak Hulin
FT
FC Hlucin
Uhersky Brod
FT
FC Msa Dolni Benesov
Fotbal Frydek Mistek
FT
FC Odra Petrkovice
SK Lisen
FT
FC Velke Mezirici
SFK Vrchovina
FT
FK Hodonin
Unex Unicov
FT
Mfk Vyskov
Tj Valasske Mezirici
FT
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
Rymarov
Czech Republic - 4th league:: Division A
November 10
AP
Taborsko B
Aritma Praha *
FT
Jindrichuv Hradec
SK Rakovnik
FT
Cesky lev
Marianske Lazne
FT
Horovicko
Doubravka
FT
Klatovy
1 - 0
TJ Prestice
AP
MFK Dobris
Tachov *
FT
Spartak Sobeslav
TJ Sokol Cizova
November 11
FT
Admira Praha
Tatran Sedlcany
Czech Republic - 4th league:: Division B
November 10
FT
Kladno
Chomutov
FT
Mostecky FK
FK Brandys nad Labem
AP
Sokol Libis
Neratovice *
FT
TJ Tatran Rakovnik
FK Zbuzany
FT
FK Ostrov
Olympie Brezova
FT
SS Ostra
Motorlet Praha
November 11
AP
SK Polaban Nymburk
Banik Sous *
FT
Sokol Hostoun
0 - 2
Meteor Praha
Czech Republic - 4th league:: Division C
November 10
FT
Pencin-Turnov
Trutnov
FT
Sokol Velke Hamry
Vysoke Myto
FT
Cesky Brod
1 - 2
Jiskra Mseno
FT
FK Nachod
FC Olympia HK
FT
Horky nad Jizerou
Fk Prepere
FT
SK Spartak Slatinany
FK Pardubice II
November 11
FT
Dvur Kralove
Benatky nad Jizerou
AP
Kolin
FK Caslav *
Czech Republic - 4th league:: Division D
November 10
FT
AFC Humpolec
Nove Sady Olomouc
FT
FC Dosta Bystrc Kninicky
0 - 2
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
FT
Slovan Bzenec
2 - 0
Zdirec Nad Doubravou
FT
Slovan Rosice
Havlickuv Brod
FT
Sokol Lanzho
2 - 2
FC Strani
FT
Stara Rise
Breclav
FT
Tasovice
1 - 1
Slavoj Polna
November 11
FT
Blansko
FC Spartak Velka Bites
Czech Republic - 4th league:: Division E
November 10
FT
HFK Olomouc
Frydlant
FT
Bospor Bohumin
Slavoj Olympia
FT
FC Viktorie Prerov
Kozlovice
FT
Hermanice
Sokol Usti
FT
Hranice
Opava B
FT
Novy Jicin
FC Vsetin
FT
SK Detmarovice
Sumperk
FT
Slavicin
MFK Havirov
Czech Republic - Juniorska liga CFL
November 10
FT
FK Mlada Boleslav
2 - 0
FK Baumit Jablonec
November 12
FT
Slavia Praha
FC Hradec Kralove
FT
Ceske Budejovice
FC Viktoria Plzen
FT
FC Slovan Liberec
1. FK Pribram
FT
Dukla Praha
Bohemians 1905
Czech Republic - Juniorska liga MSFL
November 11
FT
1. FC Slovacko
FK Fotbal Trinec
FT
FC Zbrojovka Brno
Mfk Okd Karvina
November 12
FT
FC Banik Ostrava
FC Vysocina Jihlava
FT
SK Sigma Olomouc
FC Fastav Zlin
Czech Republic - Cup
November 15
16:00
SK Sigma Olomouc
? - ?
Zlin
16:30
FC Slovan Liberec
? - ?
1 FC Slovacko