16:34 - 30 May 2020 (Sat)
May 23
FT
Borussia Mönchengladbach
Bayer Leverkusen
FT
Freiburg
Werder Bremen
FT
SC Paderborn 07
Hoffenheim
FT
Wolfsburg
Borussia Dortmund
FT
FC Bayern München
Eintracht Frankfurt
FT
SV Darmstadt 98
FC St. Pauli
FT
VfL Osnabrück
Hannover 96
FT
SV Sandhausen
SSV Jahn Regensburg
FT
Benesov
Pisek
FT
FC Viktorie Prerov
FK Nove Sady
FT
Diosgyori VTK
Varda SE
FT
FK Crvena Zvezda
FK Graficar
FT
Maribor
Nafta
FT
Slovan Bratislava
0 - 0
FK Senica
FT
Vejle Boldklub
Silkeborg
FT
Vinh Long
Ho Chi Minh City FC
FT
Vozdovac
Kolubara
FT
Domzale
NK Dob
Canc.
Hammarby
? - ?
Djurgaarden
FT
NK Bravo
Nk Brinje Grosuplje
FT
Slaven
Inter Zapresic
FT
FC Nordsjaelland
HB Koege
Canc.
Falkenbergs FF
? - ?
Oesters IF
FT
Diosgyori VTK
Varda SE
FT
Riga FC
FK Spartaks
FT
FC Kolos Kovalivka
1 - 2
Olimpik Donetsk
FT
Maccabi Haifa
Hapoel Umm al-Fahm
FT
NK Lokomotiva
NK Varazdin
FT
Vojvodina
FK Spartak Subotica
FT
Dinamo Zagreb
HNK Gorica
FT
Keila
Parnu JK Vaprus
FT
Rakvere JK Tarvas
FC Kohtla-Jaerve
FT
Teplice
Slovan Liberec
Postp.
Hradec Kralove
? - ?
Sokolov
Postp.
Vysocina Jihlava
? - ?
Usti nad Labem
Postp.
FC Zbrojovka Brno
? - ?
FC Vlasim
Postp.
Trinec
? - ?
Dukla Praha
Postp.
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
SK Prostejov
Postp.
FK Varnsdorf
? - ?
SK Lisen
Postp.
Zizkov
? - ?
Pardubice
Postp.
MFK Chrudim
? - ?
Vitkovice
Canc.
DAC 1904 Dunajska Streda
Spartak Trnava
Canc.
FK Pohronie
Trencin
Canc.
Zlate Moravce
FK Senica
FT
Ferencvaros
Debrecen
May 23
FT
Mezokovesd SE
Fehervar FC
FT
MTK Budapest
Budapest Honved
May 23
Postp.
FC Smolevichi
? - ?
FC Minsk
FT
FK Slutsk
FC Ruh Brest
FT
Isloch
Energetik Bgu Minsk
FT
FK Vitebsk
Dinamo Minsk
May 23
FT
FC Oshmyany
FC Slonim-2017
FT
FK Orsha
Khimik Svetlogorsk
FT
Granit Mikashevichi
Lida
FT
Gomel
Volna
FT
BOTSOR (w)
0 - 2
Bobruichanka (w)
FT
Zorka-BDU (w)
ABFF U19 (w)
May 23
Postp.
Vilniaus Riteriai
? - ?
Suduva Marijampole
Postp.
FK Kauno Zalgiris
? - ?
FK Panevezys
FT
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
FT
Nomme JK Kalju
TJK Legion
Postp.
Beitar Jerusalem FC
? - ?
Maccabi Haifa FC
Postp.
Hapoel Beer Sheva FC
? - ?
Maccabi Tel Aviv FC
Postp.
Hapoel Tel Aviv FC
? - ?
Hapoel Haifa FC
FT
B36 Torshavn
Skala
FT
Fuglafjoerdur
Klaksvik
FT
EB/Streymur
TB Tvoeroyri
FT
NSI Runavik II
2 - 4
Vikingur Gota II
Canc.
07 Vestur Sorvagur
? - ?
B36 Torshavn II
FT
07 Vestur Sorvagur
3 - 3
HB Torshavn II
Canc.
B68 Toftir
? - ?
Vikingur Gota II
FT
B71 Sandoy
2 - 0
AB Argir II
Canc.
B71 Sandoy
? - ?
HB Torshavn II
FT
ADR Jicaral
Grecia
FT
Municipal Perez Zeledon
C.S. Cartagines
FT
Futbol Consultants
2 - 1
Puntarenas FC
FT
Gangwon FC
Seongnam FC
FT
Suwon Bluewings
Incheon United
FT
Sangju Sangmu
Gwangju FC
FT
Jeju United
Daejeon Citizen
FT
Ansan Greeners
Bucheon FC 1995
FT
Busan Transport Corp
Gyeongju H & N
FT
Changwon City
Cheonan City
FT
Gyeongju Citizen FC
0 - 2
Mokpo City
FT
Hwaseong
Chuncheon FC
FT
Cheongju FC
0 - 0
Pyeongtaek Citizen
FT
Daejeon Korail
Yangju Citizens
FT
Gimhae
Jeonju Citizen
FT
Gangneung City
Gimpo Citizen
May 23
FT
Nam Dinh
Hoang Anh Gia Lai
FT
Shirak
Lori
FT
Pyunik
Ararat Armenia
FT
Kaohsiung Yangxin (w)
Taipei Bear (w)
FT
New Taipei Air Source (w)
Taichung Blue Whale (w)
FT
Hualien FC (w)
Taoyuan International FC (w)
FT
Merw
3 - 0
Ahal
FT
FC Asgabat
1 - 0
FC Energetik
FT
Nebitci
2 - 1
Kopetdag Asgabat
FT
Altyn Asyr FK Youth
FK Sagadam Youth
May 23
FT
Rukinzo
1 - 1
Aigle Noir CS