19:07 - 14 Nov 2018 (Wed)
November 6
FT
Monaco
Club Brugge
FT
Atletico Madrid
Borussia Dortmund
November 6
FT
Inter
Barcelona
FT
Tottenham Hotspur
PSV Eindhoven
November 6
FT
FK Crvena Zvezda
Liverpool
FT
Napoli
Paris Saint-Germain
November 6
FT
FC Porto
Lokomotiv Moscow
FT
Schalke 04
Galatasaray
November 6
FT
Gillingham
Blackpool
FT
Walsall
Charlton Athletic
November 6
FT
Mansfield Town
Grimsby Town
FT
Notts County
Oldham Athletic
November 6
Postp.
Sutton United
? - ?
Barnet
FT
Ashton United
Guiseley
FT
Chester FC
Nuneaton Borough FC
FT
Dulwich Hamlet
Weston Super Mare
FT
Accrington Stanley
2 - 1
West Bromwich Albion Academy
19:45
Accrington Stanley
? - ?
West Bromwich Albion Academy
AP
Barnsley FC *
Everton U21
AP
Lincoln City
Wolverhampton Wanderers *
FT
Yeovil Town
West Ham United U21
FT
Northampton Town
Fulham U21
FT
Wycombe Wanderers
Oxford United
FT
AFC Wimbledon
Stevenage
November 6
FT
Viterbese
Sicula Leonzio
FT
1. FSV Mainz 05 II
Freiburg II
November 6
FT
Borussia Dortmund II
ROT Weiss Essen
November 6
FT
Monaco U19
Club Brugge U19
FT
Atletico Madrid U19
Borussia Dortmund U19
November 6
FT
Tottenham U19
PSV Eindhoven U19
FT
Inter U19
Barcelona U19
November 6
FT
SSC Napoli U19
Paris Saint Germain U19
FT
FK Crvena Zvezda U19
0 - 2
Liverpool U19
November 6
FT
FC Porto U19
2 - 1
Lokomotiv Moscow U19
FT
Schalke 04 U19
Galatasaray U19
FT
Everton
Gor Mahia
November 6
FT
Hobro
OB
November 6
FT
Zilina
SKF Sered
FT
Fc Khimki-M
1 - 1
FC Salyut Belgorod
November 6
FT
Beitar Tel Aviv Ramla FC
2 - 0
Hapoel Iksal FC
FT
Lanus
Huracan
FT
CD Santamarina Tandil
Chacarita Juniors
November 6
FT
Agropecuario
Sarmiento
FT
CSD Tristan Suarez
Ca Defensores Unidos
FT
Cd Uai Urquiza
Club Atletico Barracas Central
FT
Deportivo Riestra
0 - 2
Club Atletico Fenix
FT
Talleres de Remedios de Escalada
Justo Jose de Urquiza
November 6
FT
Atletico GO
Avai FC
FT
Brasil de Pelotas
Vila Nova
FT
Londrina EC
Criciuma
FT
Ponte Preta
Boa Esporte Clube
FT
Sao Bento
Coritiba
FT
CRB
Juventude
FT
Figueirense
0 - 0
Guarani
FT
Fortaleza
CS Alagoano
FT
Paysandu
Oeste FC
FT
Atlético Nacional
La Equidad
November 6
FT
Alianza Petrolera
Atletico Junior
FT
LDU de Quito
Guayaquil City
FT
FBC Melgar
Union Comercio
FT
Universidad San Martin
Real Garcilaso
FT
USA U20
Trinidad and Tobago U20
FT
Grenada U20
Saint Martin U20
FT
Aruba U20
1 - 2
Nicaragua U20
FT
Honduras U20
Cuba U20
FT
Dominica U20
Martinique U20
FT
St. Kitts and Nevis U20
Guadeloupe U20
FT
Panama U20
Canada U20
FT
Guyana U20
Cayman Islands U20
November 6
FT
Arnett Gardens FC
0 - 0
Montego Bay United
November 6
FT
Cerezo Osaka
Nagoya Grampus Eight
FT
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
November 6
FT
FC Pune City
Chennaiyin FC
November 6
FT
Real Kashmir
0 - 0
Churchill Brothers SC
FT
Al Hilal Riyadh
AL Ettifaq FC
November 6
FT
CS Constantine
0 - 0
MC Oran
FT
DRB Tadjenant
0 - 0
AS Ain Mlila
FT
USM Bel Abbes
Paradou AC
Postp.
USM Alger
? - ?
JS Kabylie
FT
JS Saoura
CR Belouizdad
November 6
FT
Nogoom FC
Petrojet Cairo
FT
Smouha SC
El Dakhleya
FT
El Geish
EL Gounah
FT
Al Mokawloon Al Arab
El Entag El Harby
November 6
FT
Rsb Berkane
FAR Rabat
FT
Polokwane City
Orlando Pirates FC