04:24 - 22 Oct 2018 (Mon)
FT
PAOK Thessaloniki FC
Spartak Moscow
FT
Salzburg
KF Shkendija
FT
Celtic
AEK Athens
FT
Dulwich Hamlet
East Thurrock United
August 8
FT
Energie Cottbus
SpVgg Unterhaching
FT
FC Hansa Rostock
SV Wehen Wiesbaden
FT
Krefelder FC Uerdingen 05
Meppen
FT
VfL 1899 Osnabruck
1860 Muenchen
FT
VfL Sportfreunde Lotte 1929
SG Sonnenhof Grossaspach
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
SC Weiche Flensburg
FT
BSV Rehden
SV Drochtersen/Assel
FT
Berliner AK 07
SV Babelsberg
FT
Budissa Bautzen
FSV Union Furstenwalde
FT
VSG Altglienicke
VfB Auerbach 1906
FT
FSV Optik Rathenow
FC Viktoria 1889 Berlin
FT
FSV Wacker 90 Nordhausen
ZFC Meuselwitz
FT
TSG Balingen 1848
0 - 0
TSG Hoffenheim II
FT
Real Madrid
Roma
FT
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Canc.
Hertha Berlin
? - ?
Al Shabab
FT
FC Remscheid
Fortuna Duesseldorf
FT
Real Sociedad
Deportivo Alaves
FT
SD Huesca
Real Oviedo
FT
Villarreal
Real Zaragoza
FT
Sporting Gijon
0 - 0
Getafe
FT
Cagliari
Atletico Madrid
FT
Reus
Girona
AP
Albacete
Levante *
FT
Gimnastic
RCD Espanyol
FT
Perugia
0 - 0
SPAL
FT
Real Valladolid
Rayo Vallecano
FT
Cerezo Osaka
Independiente
August 8
FT
B 1913
Kolding IF
FT
Birkelse IF
Thisted
FT
Dalum
Odder IGF
FT
FC Djursland
Vatanspor
AET
Fremad Valby
AB
FT
Hirtshals
Brabrand
FT
Holbaek
HIK
FT
Holstebro
Silkeborg
FT
Humlebaek
HB Koege
FT
Karlslunde IF
Naestved
AET
Nykoebing FC
Lyngby
FT
Ringe BK
Fredericia
FT
Ringkoebing
Skive
AET
SGI/SSK
FC Sydvest 05 *
FT
Skovshoved
Frem
FT
Slagelse
FC Helsingoer
AET
Vejgaard
Aarhus Fremad *
FT
Vildbjerg SF
Viborg
FT
CBS Sport
GVI
August 8
FT
AC Oulu
Klubi 04
August 8
FT
KA Akureyri
FH Hafnarfjordur
FT
Fjoelnir
Keflavik
FT
Grindavik
Vikingur Reykjavik
August 8
FT
Cana
Zeleziarne Podbrezova
FT
FK Jesenske
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FT
FK Puchov
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
FK Slovenske Darmoty
Zilina
FT
Fc Slovan Hlohovec
Prievidza & Handlova
FT
Fc Velky Kyr
FK Slovan Galanta
FT
Fk 09 Bacuch
Tjd Pribelce
FT
Fk Kechnec
Fk Geca 73
FT
Fk Krasnohorske Podhradie
Tj Mladost Kalsa
FT
Fk Olcnava
Msk Spisske Podhradie
FT
Fk Sitno Banska Stiavnica
Lokomotiva Zvolen
FT
Fk Tj Lokomotiva Kozarovce
0 - 1
KFC Kalna Nad Hronom
AP
Gerlachov *
OSFK Sarisske Michalany
FT
Liptovska Stiavnica
FK Cadca
FT
MFK Goral Stara Lubovna
FK Aquacity Poprad
FT
MFK Rusovce
Ivanka Pri Dunaji
AP
MFK Snina
MFK Vranov Nad Toplou *
FT
MFK Spartak Medzev
FK Slavoj Trebisov
FT
Malodvornicky Fk Male Dvorniky
Sk Fc Vydrany
FT
Msk Kysucke Nove Mesto
Tj Sklotatran Poltar
FT
Msk Tisovec
KFC Komarno
FT
OSK Pavlovce Nad Uhom
Velke Kapusany
FT
OSK Stranavy
Lok. Kosice
FT
Ofk Rosina
Tatran Presov
FT
Ofk Solcany
SKF Sered
FT
Osk Besenova
Zemplin Michalovce
Postp.
Osk Svosov
? - ?
Trencin
Postp.
Raca Bratislava
? - ?
Spartak Trnava
Canc.
SK Bahon
? - ?
Slovan Most Pri Bratislave
AP
SK Blava Jaslovske Bohunice
MFK Vrbove *
AP
SK Strazske
Fk Humenne *
AP
SK Surany
Nitra *
FT
SK Tvrdosin
FK Pohronie
FT
Sk Bela
Tatran Krasno Nad Kysucou
FT
Sk Cierne
SK Javornik Makov
FT
Sk Sacurov
Tj Ptava Nv Pticie
FT
Sk Vegum Dolne Vestenice
FK Senica
FT
Sk Velke Zaluzie
FC STK 1914 Samorin
FT
Slavia Tu Kosice
0 - 3
Kosice
FT
TJ Medzibrod
2 - 0
Sk Partizan Cierny Balog
FT
Tj Druzstevnik Besenov
MFK Dubnica
AP
Tj Druzstevnik Radimov
Nove Mesto *
Postp.
Tj Iskra-Horne Oresany
? - ?
Slovan Bratislava
FT
Tj Manin Podmanin
Tj Kovo Belusa
FT
Tj Plevnik Drienove
Povazska Bystrica
FT
Tj Salka
FK Kolarovo
FT
Tj Slavoj Kralovsky Chlmec
SK Odeva Lipany
FT
Tj Spartak Vysoka Nad Kysucou
MSK Namestovo
FT
Tj Start Hrabusice
FK Velka Lomnica
FT
Tj Tatran Chlebnice
1 - 0
Mfk Teplican
FT
Tj Tatran Vlm Pliesovce
Tj Pramen Kovacova
FT
Fc Novy Zivot
FC Rohoznik
FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
Dunajska Luzna
FT
OFK Malzenice
FC Petrzalka 1898
FT
Slovan Most Pri Bratislave
SK Bahon
FT
Slovan Simonovany
Ofk Hrusovany
FT
Tj Slovan Krusovce
Fc Pata
FT
Fk Salkova
FK Inter Bratislava
August 8
FT
Tom Tomsk
FC Baltika Kaliningrad
FT
FC Spartak-2 Moscow
FC Fakel Voronezh
FT
FC Shinnik Yaroslavl
FC Khimki
FT
FC Tyumen
FC Ska-Khabarovsk
FT
FC Zenit-2 St Petersburg
PFC Sochi
FT
FC Avangard Kursk
FC Rotor
FT
FC Tambov
FC Krasnodar-2
FT
Mordovya
FC Sibir Novosibirsk
FT
FC Nizhny Novgorod
0 - 0
FC Luch
FT
FC Chertanovo Moscow
Torpedo Armavir
FT
Estudiantes
Gremio
FT
Boca Juniors
Libertad
FT
Club Atletico Penarol
Atletico PR
August 8
FT
Ceara
Santos FC
August 7
FT
Avai FC
Vila Nova
August 8
FT
Paysandu
Ponte Preta
FT
Sporting Cristal
Academia Cantolao
FT
Ayacucho FC
Sport Huancayo
FT
Belmopan Bandits
0 - 1
CD Motagua
FT
Union Deportivo Universitario
Diriangen FC
FT
Municipal Perez Zeledon
1 - 1
CD FAS
FT
Venados FC
CF Monterrey
FT
Gallos Blancos Queretaro
Mineros de Zacatecas
FT
Pumas
Necaxa
FT
Santos
Celaya FC
FT
Dorados
0 - 0
America de Mexico
FT
Charlotte Independence
Bethlehem Steel FC
FT
Tampa Bay Rowdies
0 - 0
Charleston Battery
August 8
FT
Philadelphia Union
Chicago Fire
FT
Home United FC
Ceres-Negros FC
August 8
FT
Asan Mugunghwa
Jeonbuk FC
FT
Busan I'Park
0 - 2
Ulsan Hyundai
AET
Cheonan City
Suwon Bluewings
FT
Jeonnam Dragons
Chuncheon FC
FT
Daegu FC
Yangpyeong
FT
FC Seoul
Jeju United
FT
Gimhae
1 - 0
Gyeongju H & N
FT
Incheon United
Mokpo City
August 8
FT
Pyramids FC
El Entag El Harby
FT
Al Mokawloon Al Arab
Misr El-Maqasa
FT
Smouha SC
0 - 0
Nogoom FC
FT
El Geish
0 - 3
ENPPI
FT
Baroka FC
Cape Town City FC
FT
Chippa United FC
Orlando Pirates FC
FT
Free State Stars
Maritzburg United
FT
Lamontville Golden Arrows FC
Bloemfontein Celtic
FT
SuperSport United
Amazulu FC
FT
Cameroon U17
5 - 3
Chad U17
FT
Austria U19
Cyprus U19