02:07 - 21 Jul 2018 (Sat)
FT
FC Pipinsried
Burghausen
FT
SpVgg Bayreuth
SV Heimstetten
FT
VfR Garching
FC Memmingen
FT
Viktoria Aschaffenburg
1860 Rosenheim
FT
Augsburg II
TSV Buchbach
01:05
Manchester City
? - ?
Borussia Dortmund
FT
Heracles
Sportfreunde Lotte
FT
GFC Ajaccio
Nimes
FT
AC Milan
Novara
FT
Besiktas
FC Krasnodar
FT
FK Akhmat
Istanbul Basaksehir
FT
Reading
0 - 0
Rubin Kazan
15:00 Limited coverage
Top 11 Auronzo
? - ?
Lazio
FT
Udinese
FC Ufa
FT
Fiorentina
Real Vicenza
FT
Amiens
Paris FC
FT
Cercle Brugge
Boulogne
FT
Nancy
0 - 0
Strasbourg
FT
Oostende
0 - 1
NK Lokomotiva
FT
Real Sociedad
Eibar
FT
Trabzonspor
Spartak Moscow
FT
Ural
Qatar SC
FT
Werder Bremen
FC Cologne
FT
Rodez
Montpellier
FT
FC Grimma
RasenBallsport Leipzig
FT
Caen
Le Havre
FT
AD Union Adarve
Getafe
FT
Cambuur
De Graafschap
FT
Go Ahead Eagles
0 - 0
Excelsior
17:00 Limited coverage
Vaughan Azurri
? - ?
Frosinone
FT
Roma
Avellino
17:30 Limited coverage
St.Truiden
? - ?
Royal Excel Mouscron
FT
Westerlo
Anderlecht
FT
Birmingham City
Doncaster Rovers
FT
Levante
AFC Bournemouth
FT
Torquay United
Cardiff City
FT
Curzon
Burnley
FT
Macclesfield Town
Burnley
FT
Aberdeen
West Bromwich Albion
FT
FC Porto
Lille
July 20
FT
Ukraine U19
England U19
FT
Turkey U19
France U19
July 20
FT
AaB
FC Midtjylland
July 20
FT
SV Leobendorf
SV Marsch Neuberg
FT
Reichenau
Kapfenberger SV
FT
SAK Klagenfurt
VST Voelkermarkt
FT
SK Maria Saal
SKN St. Poelten
AET
SV Groedig
Hartberg
FT
ASK Ebreichsdorf
Vorwaerts Steyr
FT
Allerheiligen
Mattersburg
FT
Deutschlandsberger SC
Amstetten
FT
SC Neusiedl am See 1919
Admira Moedling
FT
WSC Hertha
LASK
FT
Schwaz
Dornbirn
FT
FC Mauerwerk
Wiener Neustadt
FT
USV Mettersdorf
SV Horn
FT
Kufstein
Rapid Wien
FT
Lausanne
Kriens
FT
Bohemian FC
Bray Wanderers
FT
St. Patrick's Athletic
Limerick
July 20
FT
Cabinteely
Cobh Ramblers
FT
Drogheda United
Athlone Town
FT
UCD
Galway United FC
FT
Finn Harps
Shelbourne
FT
Dukla Praha
Viktoria Plzen
FT
Usti nad Labem
Sokolov
FT
Znojmo
FK Varnsdorf
July 21
08:15
Pardubice
? - ?
Vitkovice
FT
FC Chelyabinsk
0 - 0
Ural II
FT
Lada Togliati
Zvezda Perm
FT
NoSta
KamAZ
FT
Neftekhimik
Zenit Izhevsk
July 20
FT
Miedz Legnica
Pogon Szczecin
FT
Jagiellonia Bialystok
Lechia Gdansk
July 20
FT
Garbarnia
Stal Mielec
FT
Chrobry Glogow
Lodzki KS
FT
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sacz
July 20
FT
ROW Rybnik 1964
Stal Stalowa Wola
July 20
FT
FK Crvena Zvezda
Dinamo Vranje
FT
Vojvodina
Mladost Lucani
July 20
FT
Aluminij
NK Celje
July 20
FT
CFR Cluj
Botosani
FT
Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse
FT
Cherno More Varna
Botev Vratsa
July 20
FT
Neman Grodno
FK Slutsk
FT
BATE Borisov
FC Minsk
FT
Flora Tallinn
Tulevik Viljandi
FT
Tigre
Guillermo Brown
AP
Olimpo *
Aldosivi
July 21
00:10
Independiente
? - ?
Central Ballester
July 20
FT
Criciuma
Londrina EC
live 35'
Sampaio Correa
Goias
July 21
00:30
CS Alagoano
? - ?
Fortaleza
live 3'
Oriente Petrolero
0 - 0
Aurora
live 4'
Universidad de Concepcion
Palestino
FT
Alianza Petrolera
La Equidad
00:15
CSD Macara
? - ?
Independiente del Valle
01:00
Sport Boys
? - ?
CD UT Cajamarca
live 4'
Veracruz
Pumas
02:00
Atlas
Queretaro FC
03:00
Phoenix Rising FC
? - ?
Seattle Sounders FC II
02:00
Utah Royals
? - ?
North Carolina Courage
July 20
FT
Can Tho
Saigon FC
FT
PS TIRA
Pusamania Borneo
July 21
08:30
Sriwijaya FC
? - ?
Arema